для людей з порушеннями зору
Манченківська загальноосвітня школа I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області

Кадровий склад закладу освіти

Іванов Роман Романович директор школи, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Каліненко Світлана Миколаївна

заступник директора школи з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
Карсекіна Людмила Іванівна заступник директора школи з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Вінніченко Катерина Леонідівна вчитель початкових класів, спеціаліст.
Віннік В'ячеслав Олексійович вчитель історії, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Віннік Валентина Леонідівна вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
Гребенюк Володимир Олександрович    вчитель історіі, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Зуб Алла Михайлівна  вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Каплун Олександр Іванович вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України.
Міцкевич Оксана Юріївна вчитель початкових класів, спеціаліст.
Маслік Юлія Олександрівна вчитель англійської мови, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
Малік Наталія Іванівна вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.
Панченко Наталія Василівна вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Пєскова Людмила Олегівна вчитель української мови та літератури, спеціаліст.
Панченко Микола Петрович вчитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України.
Партола Аделіна Олексіївна вчитель англіської мови, спеціаліст.
Сущенко Ірина Анатоліївна вчитель початкових класів, молодший спеціаліст.
Савченко Сергій Іванович  вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Сотнікова Євгенія Василівна вчитель хімії та біології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Трепелець Зоя В'ячіславівна   вчитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Цимбал Дмитро Віталійович вчитель фізичної культури, спеціаліст.
Цікало Дар'я Анатоліївна вчитель хімії, спеціаліст.
Цимбаліста Вікторія Петрівна   вчитель початкових класів,спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Чернорук Людмила Володимирівна  вчитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Яценко Олена Михайлівна вчитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист
Яценко Анна Олексіївна педагог-організатор, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії